Studentske stipendije Grada Biograda: Objavljena konačna lista 38-ero biogradskih stipendista

818
Booking.com

Grad Biograd na Moru, odlukom gradonačelnika Ivana Kneza, u tekućoj akademskoj godini 2016./2017., stipendirat će trideset i osmero biogradskih studenata. Na službenoj internetskoj stranici Grada Biograda objavljena je konačna lista studenata kojima će biti dodijeljena studentska stipendija, svakome po 700 kuna mjesečno. Isplaćuje se za razdoblje od 1. listopada 2016. godine do 31. srpnja 2017. počevši od 1. listopada 2016. godine. Grad Biograd na Moru će sa svim korisnicima, odnosno, studentima sklopiti ugovor o međusobnim pravima i obvezama u vezi s dodjelom stipendije za vrijeme studijskog obrazovnog razdoblja.

KONAČNA LISTA:

I. GODINA PREDDIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG I STRUČNOG STUDIJA

1. DORA LUKAČIĆ, Građevinski fakultet Sveučilišta u Zagrebu – preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstva,
2. ALDO TOLIĆ, Fakultet građevinarstva, arhitektura i geodezije Sveučilišta u Splitu – preddiplomski stručni studij Građevinarstva,
3. MANUEL WAGNER, Sveučilište u Zadru – preddiplomski sveučilišni studij Primijenjene ekologije u poljoprivredi,
4. VANNA TOLIĆ, Ekonomski fakultet Sveučilišta u Rijeci – preddiplomski studij Poslovna ekonomija – smjer Financije i računovodstvo,
5. KATIA ŠARLIJA, Muzička akademija Sveučilišta u Zagrebu – integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Muzikologije,
6. IVAN FILIPOVIĆ, Veleučilište u Šibeniku – stručni studij Prometa smjer Cestovni – promet,
7. LORA NOVAKOVIĆ, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Splitu – sveučilišni preddiplomski studij Informatike,
8. KARMEN VRANKULJ, Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu – integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Prava,
9. LOVRO ČIRJAK, Veleučilište u Šibeniku – stručni studij Prometa – smjer Cestovni promet,
10. ANETA DOMINIS, Pravni fakultet Sveučilišta u Splitu – integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Prava,
11. IVONA KOLA, Građevinski fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku – preddiplomski stručni studij Građevinarstva, smjer opći,
12. LUCIJA PLAZONIĆ, Građevinski fakultet Sveučilišta u Rijeci – preddiplomski sveučilišni studij Građevinarstva,
13. DAVOR EŠKINJA, Sveučilište u Zadru – preddiplomski sveučilišni studij Brodostrojarstva i tehnologije pomorskog prometa,
14. MIA DELIN, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu – sveučilišni preddiplomski studij Matematike,
15. TONI WAGNER, Sveučilište Jurja Dobrile u Puli – preddiplomski sveučilišni studij Povijesti, Talijanskog jezika i talijanske književnosti,
16. ŠIME BARIĆ, Sveučilište u Zadru – preddiplomski sveučilišni studij Brodostrojarstva i tehnologije pomorskog prometa.

II. GODINA PREDDIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG I STRUČNOG STUDIJA

17. KRISTINA DEUR, Sveučilišni odjel za studije mora Sveučilišta u Splitu – sveučilišni preddiplomski studij – Biologije i ekologije mora,
18. MIHAELA BARIŠIĆ, Pravni fakultet Sveučilišta u Splitu – integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Prava,
19. MONIKA MIKULIĆ, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu – sveučilišni preddiplomski studij Matematike – smjer: nastavnički,
20. LOVRE PANĐA, Sveučilište u Zadru – preddiplomski sveučilišni studij Primijenjene geografije,
21. PAULA SAKIĆ, Fakultet građevinarstva, arhitektura i geodezije Sveučilišta u Splitu – preddiplomski stručni studij Građevinarstva,
22. JOSIP KNEZ, Katolički bogoslovni fakultet Sveučilišta u Zagrebu – integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Filozofsko-teološki studij.

III. GODINA PREDDIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG I STRUČNOG STUDIJA

23. MARIN TRAJKOV, Sveučilište u Zadru – preddiplomski jednopredmetni sveučilišni studij Primijenjene ekologije u poljoprivredi,
24. ANA-MARIJA BAJAN, Pravni fakultet Sveučilišta Josipa Jurja Strossmayera u Osijeku – integrirani preddiplomski i diplomski sveučilišni studij Prava,
25. MARINO NIKŠA, Veleučilište s pravom javnosti BALTAZAR Zaprešić Dislocirani studij u Biogradu na Moru – preddiplomski stručni studij Poslovne ekonomije i financija,
26. MARIO MRŠIĆ, Sveučilište u Zadru – preddiplomski sveučilišni studij Geografije, smjer nastavnički i teološko-katehetski studij.

I. GODINA DIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG I SPECIJALISTIČKOG STUDIJA

27. IVE MOROŽIN, Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu – diplomski sveučilišni studij Agrarna ekonomika,
28. ANDRE ŠARLIJA, Pomorski fakultet Sveučilišta u Splitu – diplomski sveučilišni studij Pomorske nautike,
29. ANA LUKAČIĆ, Prirodoslovno-matematički fakultet Sveučilišta u Zagrebu – sveučilišni diplomski studij Primijenjene matematike,
30. VALENTINA PANĐA, Veleučilište u Šibeniku- specijalistički diplomski stručni studij Menadžmenta,
31. MARTINA VUKOJEVIĆ, Pravni fakultet Sveučilišta u Splitu – integrirani preddiplomski i diplomski studij Prava,
32. IVA ČOTRIĆ, Sveučilište u Zadru – diplomski sveučilišni studij Psihologije.

II. GODINA DIPLOMSKOG SVEUČILIŠNOG STUDIJA

33. KRŠEVAN LAPOV, Grafički fakultet Sveučilišta u Zagrebu- diplomski sveučilišni studij Grafička tehnologija – smjer: Tehničko-tehnološki, modul: Multimedij ,
34. MARIO BOGOJEVIĆ, Fakultet prometnih znanosti Sveučilišta u Zagrebu – diplomski sveučilišni studij Inteligentni transportni sustavi i logistika, smjer Logistika,
35. IVAN BERNARD VUKAS, Kineziološki fakultet Sveučilišta u Splitu – diplomski sveučilišni studij Kineziologije,
36. ŠIMUN PEŠIĆ, Pravni fakultet Sveučilišta u Splitu – integrirani preddiplomski i diplomski studij Prava,
37. STIPAN PEŠIĆ, Agronomski fakultet Sveučilišta u Zagrebu – diplomski studij Voćarstva,
38. JOSIP ĆURKOVIĆ, Kineziološki fakultet Sveučilišta u Splitu – diplomski sveučilišni studij Kineziologije.